НІМЕЧЧИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНИХ САНКЦІЙ ПРОТИ РОСІЇ: ЗАПРОВАДИТЬ ЕМБАРГО БЕЗВІДНОСНО ВІД ПОЗИЦІЇ ЄС — BLOOMBERG

Німеччина планує повністю відмовитись від нафти з Росії вже до кінця 2022 року. На такий крок підуть навіть у тому випадку, якщо в ЄС не вдасться запровадити шостий пакет санкцій, що включає нафтове ембарго, або якщо санкції будуть давати можливість купувати російську нафту більш тривалий період.

Про це повідомляє видання Bloomberg. Наразі уряд Німеччини укладає угоди на купівлю нафти у альтернативних постачальників. За словами офіційних осіб, уряд канцлера Німеччини Олафа Шольца має намір просувати свій національний план у рамках санкцій Європи проти Росії за вторгнення в Україну.

За даними міністерства економіки в Берліні, частка Росії у споживанні нафти в Німеччині вже знизилася до 12% з приблизно 35% до повномасштабної війни в Україні.

Нафтопереробний завод у Шведті, який забезпечує постачання палива для міжнародного аеропорту Берліна, більшості заправних станцій у столиці та прилеглій землі Бранденбург, має забезпечити альтернативні поставки через німецький балтійський порт Росток.

В травні в РФ скоротилося виробництво нафтопродуктів та експорт нафти. Це відбудеться в результаті введених у рамках підготовленого шостого пакету санкцій проти РФ.

Поделиться публикацией