НА НАВЧАННЯХ «СМЕРЧ» ДОПОМІГ ПРИПИНИТИ СПРОБУ ПОВІТРЯНОЇ РОЗВІДКИ УМОВНОГО ПРОТИВНИКА

Розрахунки протиповітряної оборони, що виконують бойові завдання на межі з тимчасово окупованою територією Кримського півострова, припинили спробу проведення повітряної розвідки умовним противником.

Про це 23 березня ц.р. повідомив портал Арміяinform, посилаючись на інформацію від служби зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України.

― За задумом комплексного навчання, чергові розрахунки протиповітряних сил виявили зліт із території противника безпілотних літальних апаратів і передали координати цілей на командний пункт угрупування військ. Для знищення противника було залучено визначені сили та засоби. Крім того, з метою придушення подальших спроб противника щодо ведення розвідки задля знищення пунктів його дислокації до навчань залучився підрозділ реактивних систем залпового вогню «Смерч», — повідомив командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, під час навчань воїни-артилеристи відпрацювали кілька десятків навчально-бойових вправ. Зокрема, здійснили марш, вдосконалили взаємодію з підрозділами артилерійської розвідки, обладнали позиції для пускових установок, а також відпрацювали оперативну їх зміну.

Зі свого боку військовослужбовці зенітно-ракетного дивізіону провели моніторинг повітряної обстановки та здійснили розпізнавання повітряних об’єктів умовного противника.

— Визначивши координати й висоти, особовий склад розрахунків зенітно-ракетних комплексів «Оса-АКМ» здійснив знищення повітряних цілей. Крім того, зенітники організували оборону комплексів і маскування вогневих позицій, — підсумував генерал-лейтенант Сергій Наєв.

 

Поделиться публикацией