НА ДП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД» ПОЧАЛИ ВИПЛАТИ ЗАБОРГОВАНОСТЕЙ ТА ЗБІЛЬШИЛИ СТАТУТНИЙ КАПІТАЛ

Нещодавно через заборгованості по заробітній платні та іншим виплатам була зупинена робота Миколаївського суднобудівного заводу. За словами голови Миколаївської облдержадміністрації О.Савченка, розроблено відповідний механізм, завдяки якому робітники заводу вже отримали перші виплати по заборгованій заробітній платні на суму 3,1 млн. грн.

Передає Український мілітарний портал з посиланням на Урядовий кур’єр.

Очікується, що до кінця цього року борги по зарплаті у сумі 40 мільйонів гривень будуть повністю погашені.

Надходження йдуть за рахунок збільшення статутного капіталу, – фонд підприємства збільшено на 40 мільйонів гривень, і зараз він складає понад 236 мільйони.

Також голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко на зустрічі з профспілковим комітетом підприємства розказав, що кораблі Військово-морських сил Збройних сил України будуть обслуговуватись та ремонтуватись на Миколаївському суднобудівному заводі, що дозволить завантажити підприємство роботою.

«Я мав розмову з командуючим Військово-Морських Сил ЗСУ віце-адміралом Ігорем Воронченком, – зазначив він, – і ми домовились, що український військовий флот повинен ремонтуватись саме на нашому заводі. Сьогодні державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод» має замовлення, що є свідченням результативності роботи нового керівника. Минулого тижня завдяки підтримці Президента України винайдено варіант погашення заборгованості із зарплати працівникам цього стратегічного підприємства.», – розказав Олексій Савченко.

Спеціалістами підприємства було виконано роботи по очистці та фарбуванню зовнішньої обшивки корпусу, поточний ремонт гвинто-кермувального комплексу, перевірка гвинтів методом кольорової дефектоскопії, центруванню.

 

Поделиться публикацией