НА ВІННИЧЧИНІ ВІДБУЛИСЯ ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ З ПАРАШУТНОЇ ПІДГОТОВКИ

На Вінниччині на одному з аеродромів відбулися практичні заняття з парашутної підготовки. Протягом 7-годинної льотної зміни залучені до десантування військовослужбовці здійснили 160 стрибків.

Про це 22 березня ц.р. повідомив портал Арміяinform.

 

У заняттях взяли участь військові авіатори двох авіаційних бригад, льотний склад командування Повітряних Сил, спеціалісти пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служб та спортивної команди Повітряних Сил ЗС України з парашутних видів спорту. Десантувалися учасники занять з вертольота Мі-8МСБ. Для цього здійснили 10 підйомів на висоту.

 

– Стрибки з парашутом є невід’ємною частиною підготовки військовослужбовців, які залучаються до польотів. Адже це – безпека особового складу, – зазначив керівник занять, начальник пошуково-рятувальної та парашутно-десантної служби Командування Повітряних Сил ЗС України полковник Руслан Король. – Під час занять льотний склад виконав парашутне десантування для отримання допуску до виконання польотів. Зокрема активно долучали молодь. П’ятеро молодих пілотів уперше виконали самостійні стрибки.

 

Крім цього, спеціалісти пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служб здійснили десантування групою, та відновили свої навички після зимового періоду. Стрибали як із гранично малих, так і великих висот. Зі свого боку спортсмени-парашутисти надавали методичні рекомендації своїм колегам, щодо особливостей у роботі з парашутами типу «крило».

 

 

Поделиться публикацией