НА БАЗУ ДСНС ПРИБУВ ТРЕТІЙ ГЕЛІКОПТЕР ФРАНЦУЗЬКОЇ КОМПАНІЇ AIRBUS – МІНІСТР МВС

Третій вертоліт компанії Airbus у середу прилетів до Спеціального авіаційного загону рятувальників Держслужби з надзвичайних ситуацій. Як поінформувала 29 січня прес-служба МВС з посиланням на очільника відомства Арсена Авакова, гелікоптер вже пройшов всі необхідні процедури розмитнення та готовий приступити на службу.

«Борт 53 — третій вертоліт Н-225 Super Puma для системи авіабезпеки МВС України від Франції. У надскладних метеумовах: дощ, туман, низька хмарність, обмежена видимість — наш пілот успішно сів у Ніжині. Розширюємо авіазагін ДСНС», — наголосив міністр.

За словами голови ДСНС Миколи Чечоткіна, вертоліт Н225 продемонстрував здатність виконувати завдання і в надскладних погодних умовах. Він також зазначив, що на базі авіаційного підрозділу вже побудовані чотири ангари для зберігання нових гелікоптерів. Тут мають створити й базу надання сервісного обслуговування для всіх вертольотів Системи авіаційної безпеки.

«Саме в Ніжині побудовані нові ангари для цих гелікоптерів. Для них створені всі умови. Також ми плануємо розмістити сервісні центри, які будуть обслуговувати всі гелікоптери в системі МВС. Це зовсім інший рівень технічного обслуговування», — наголосив голова ДСНС.

Вказується, що вертоліт Н225 володіє найвищими в галузі характеристиками швидкості, дальності польоту, завантаження та надійності в категорії 11-тонних дводвигунових машин. На його борту можуть знаходитися 24 особи. Підрозділи ДСНС будуть використовувати його під час аеро- та медичної евакуації.

Нагадаємо, що контракт на придбання 55 вертольотів Airbus Helicopters для системи державної авіаційної безпеки і захисту Україна та Франція підписали у липні 2018 року. МВС планує отримати вертольоти трьох моделей — Н145, Н125 і Н225.

21 грудня 2018 року в Україну прибули перші два вертольоти Airbus Н225 Super Puma. Один з них передали підрозділам Держслужби з надзвичайних ситуацій, інший – Нацгвардії.

Поделиться публикацией