МІНОБОРОНИ ПОБУДУЄ 184 ЖИТЛОВІ КОМПЛЕКСИ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ 23 ТИСЯЧ КОНТРАКТНИКІВ

В Україні продовжується будівництво 184 житлових комплексів для розміщення 23 тис. військовослужбовців-контрактників, повідомила 11 травня прес-служба Міноборони.

«Будівництво почалося на території військових містечок майже по всій території України — у 21 області. В даний час вже розпочато будівництво на 25 будівельних майданчиках. Це, зокрема, Житомир, Миколаїв, Новоград-Волинський, Конотоп, Бердичів, Кременчук, Броди, Дачне, Подольськ, Старичі, Мирне, Гончарівське та Десна. До кінця місяця планується завершити процес закупівель послуг на будівництво казарм покращеного планування ще на 25 будмайданчиках», — відзначили в прес-службі.

За даними відомства, кілька тижнів тому в Житомирі, на території одного з військових містечок, почалося будівництво трьох гуртожитків поліпшеного типу для військовослужбовців Десантно-штурмових військ ЗСУ. Кожний майбутній гуртожиток — двоповерхова будівля, розрахована на 120 осіб. Вже є котлован, йде закладка фундаменту.

На реалізацію проекту із будівництва 184 житлових комплексів для ЗСУ для розміщення 23 тис. військовослужбовців-контрактників передбачено 2,6 млрд грн. Фінансування буде здійснюватися наступним чином: 1,0 млрд грн — за спеціальним фондом за рахунок коштів, що надійшли до Міноборони від реалізації конфіскованого майна; 1,6 млрд грн — за загальним фондом Міноборони.

У лютому Верховна Рада внесла зміни до закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». Законом введена виплата компенсації за піднайом (найом) жилого приміщення для військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу військової служби за контрактом (у разі відсутності можливості їх розміщення в спеціально пристосованих казармах або в сімейних гуртожитках).

Поделиться публикацией