МІНОБОРОНИ НЕ СКОРОЧУВАТИМЕ ЧИСЕЛЬНІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ – ЗАГОРОДНЮК

Міністерство оборони України не планує скорочувати чисельність Збройних сил України, розповів в інтерв’ю «Радіо Свобода» новий очільник Міноборони Андрій Загороднюк.

«Є штатна чисельність, а є фактична. Наразі фактична – 250 тисяч. У цьому проміжку. А штатна – вища… Ми не плануємо скорочувати склад ЗСУ… Питання не в цьому», — наголосив Загороднюк.

За його словами, ключовим питанням кадрової реформи української армії є переоцінка структури ЗС України та грамотний розподіл наявних ресурсів.

«Питання в переоцінці структури ЗСУ. Тобто, скільки нам потрібно військовослужбовців, в яких бригадах, де вони мають бути розташовані, яким чином укомплектовані, і де ми можемо вивільнити особовий склад, і направити в інші підрозділи. Це питання стратегічного планування, яке зараз вже розпочалося. Тоді буде відповідь, де в нас дійсно не вистачає», — додав він.

Серед першочергових завдань у цьому напрямку міністр назвав «нарощування бойових частин», і «це питання можна вирішувати тільки системно».

«Буде конкретна стратегія, буде коректний план оборони, про який ми зараз говоримо. У цьому плані оборони буде сказано, яка нам потрібна чисельність і де, і в якій структурі. Ми скажемо, що ось це – наша загроза, ось це – наш план оборони, тут – нам потрібно стільки людей, тут – нам потрібні такі бригади, тоді громадськість і всі побачать, що дійсно є розуміння, куди воно буде направлено, яким чином це буде структуровано», — пояснив очільник МОУ.

Поделиться публикацией