МАКЕТ НОВОГО БПЛА ПРЕДСТАВЛЯТЬ ЦЬОГО РОКУ

Макет ударного безпілотного літального апарату вітчизняної розробки «Сокіл-200» представлять цього року на міжнародній виставці.
Про це 8 липня ц.р. повідомим Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу концерну «Укроборонпром».

Зазначається, що розробкою займається конструкторське бюро «Луч». За словами генерального конструктора і гендиректора підприємства Олега Коростельова, вже відпрацьовано близько 85% вузлів і агрегатів майбутнього безпілотника. Корисне навантаження БПЛА становитиме 200-250 кг, в розрахунку на можливість нести чотири протитанкові ракети.

«Всі комплектуючі частини безпілотника відпрацьовано: є ракета, оптико-прицільна станція з лазерною системою наведення. Тепер ми просто об’єднуємо це в літальному апараті. Спроєктувати літальний апарат для КБ «Луч» — це взагалі не проблема», — говорить Коростельов.

На його думку, реально прийняти такий БПЛА на озброєння впродовж 1,5 років: почати літати через 9 місяців і 8-9 місяців залишити на випробувальні роботи.

На підприємстві готуються представити макет «Сокола-200» в натуральному масштабі на виставці «Зброя та безпека». Вона запланована на 13-16 жовтня.

Поделиться публикацией