ЛІГА ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗАКЛИКАЄ СТВОРИТИ МЕХАНІЗМИ КРЕДИТУВАННЯ ДОЗ

Громадська спілка «Ліга оборонних підприємств України» звернулася до Нацбанку України з проханням розглянули нові механізми кредитування державного оборонного замовлення.

Про це заявив голова наглядової ради ГС «Ліга оборонних підприємств України», колишній прем’єр-міністр та міністр оборони України Юрій Єхануров під час круглого столу» на тему: «Нові ризики переозброєння ЗСУ. Хто захистить українську оборонну промисловість?», який 21 лютого ц.р. відбувся в Укрінформі.
Від «Ліги оборонних підприємств України» ми звернулися до Ради Національного банку з проханням про те, щоб вони розглянули можливі нові механізми кредитування державного оборонного замовлення, оскільки, якщо розібратися, то ризиків немає. А основні відсотки йдуть за рахунок того, що є великі ризики, а в даному випадку ризиків практично немає», — сказав він.

 
Єхануров повідомив, що також відбулася координаційна зустріч з цього питання між представниками Ліги та головою наглядової ради «Укроборонпрому» академіком Михайлом Згуровським. «Михайло Згуровський пообіцяв, що вони звернуться також до уряду, щоб він теж підтримав», — додав він.
Як повідомлялося, «Ліга оборонних підприємств» об’єднує понад 40 приватних оборонних компаній України. Головним напрямом роботи Ліги визначено участь її членів у ефективному та якісному переозброєнні ЗСУ.

Поделиться публикацией