КІБЕРПІДРОЗДІЛИ ГУР МОУ ЗЛАМАЛИ ПОДАТКОВУ СЛУЖБУ РФ

Кіберпідрозділи ГУР МО зламали Податкову службу РФ: Знищено усю базу даних та її резервні копії. Про це повідом пресслужба ГУР МО.

«Під час спецоперації воєнним розвідникам вдалось проникнути в один із добре захищених ключових центральних серверів фєдєральной налоґовой служби (фнс рф), а далі ― у понад 2300 її регіональних серверів по всій росії, а також на території тимчасово окупованого Криму», — йдеться в повідомленні.

Так, внаслідок кібератаки усі сервери отримали шкідливе програмне забезпечення. Паралельно у такий же спосіб була атакована російська ІТ-компанія Office.ed-it.ru, яка обслуговувала ФНС РФ.

Внаслідок двох кібератаки було повністю ліквідовано конфігураційні файли, які роками забезпечували функціонування розгалуженої податкової системи РФ — знищено усю базу даних та її резервні копії (backup).

«Зв’язок між центральним офісом у москві та 2300 російськими територіальними управліннями ― паралізований, як і між фнс рф та Office.ed-it.ru, що була для податкової дата-центром (банком даних). Фактично йдеться про повне знищення інфраструктури одного із основних державних органів терористичної росії та численних супутніх даних податкової за великий часовий період. Інтернет-трафік податкових даних у масштабах усієї росії опинився в руках воєнної розвідки України.

Відновити роботу податкової росіяни безуспішно намагаються уже четвертий день поспіль. За оцінками фахівців, параліч у роботі фнс рф триватиме щонайменше місяць. Водночас реанімація податкової системи держави-агресора у повному обсязі ― неможлива», — пояснили в ГУР МО.

Поделиться публикацией