КОМІТЕТ РАДИ З НАЦБЕЗПЕКИ ПІДТРИМАВ ЗАКОНОПРОЄКТ ЩОДО СПРОЩЕННЯ ВВЕЗЕННЯ СКЛАДОВИХ ДЛЯ ОБОРОННОЇ ПРОДУКЦІЇ

Члени парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки вирішили запропонувати комітету з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендувати Верховній Раді прийняти за основу законопроєкт щодо спрощення ввезення складових для продукції оборонного призначення.

Про це 10 листопада повідомила Новинарня із посиланням на пресслужбу парламенту.

“Засідання комітету з нацбезпеки, на якому було розглянуто відповідний законопроєкт №3558 про внесення змін до ст. 287 Митного кодексу України, відбулося 10 листопада. Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики визначено головним з підготовки і попереднього розгляду законопроєкту”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, на засіданні комітет розглянув законопроєкт №2729 про внесення змін до ст. 19 закону про Держприкордонслужбу щодо процедур прикордонного контролю й ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду в першому читанні повернути його суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Також депутати розглянули законопроєкт №3555 про зміни до ст. 19 про Держприкордонслужбу щодо отримання інформації про осіб, які перетнули держкордон України.

Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді не включати його до порядку денного четвертої сесії, а в разі включення – за результатами розгляду відхилити.

Поделиться публикацией