КОМАНДУВАННЯ РФ ВІДПРАВЛЯЄ НА ОКУПОВАНИЙ ДОНБАС ВИПУСКНИКІВ ВІЙСЬКОВИХ ВИШІВ НА ОФІЦЕРСЬКІ ПОСАДИ

 

Командування РФ відправляє на окупований Донбас випускників військових вишів на офіцерські посади, а для підготовки диверсійно-розвідувальних груп та снайперських пар продовжують прибувати військовослужбовці з елітних підрозділів спецпризначення ЗС РФ.

Про це 18 вересня під час брифінгу повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міністерства оборони.

«Командування ЗС РФ посилює підрозділи російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях за рахунок призначення на первинні офіцерські посади випускників російських вищих військово-навчальних закладів. Водночас для підвищення рівня спеціальної підготовки диверсійно-розвідувальних груп та снайперських пар, через неконтрольовані Україною ділянки кордону продовжують прибувати військовослужбовці з елітних підрозділів спецпризначення ЗС РФ», — повідомив Гуцуляк.

За інформацією розвідників, новоприбулі на окуповану територію кадрові російські військовослужбовці відрізняються вкрай негативним ставленням до місцевого населення, особливо до так званих «нових громадян Росії», які працюють в системі тилового забезпечення окупантів. У зв’язку з цим зросла кількість застосування зброї при виникненні конфліктних ситуацій. Зокрема, за словами речника, 15 вересня при намаганні застосувати зброю у громадському місці під час суперечки з представниками т.зв. «місцевих правоохоронних органів», було важко поранено російського окупанта.

Поделиться публикацией