КОЖЕН ПРИЗОВНИК ПРОЙДЕ ТЕСТУВАННЯ НА COVID-19

У зв’язку із карантинними заходами в Україні строки проведення весняного призову до війська були перенесені.

Про це 20 травня ц.р. повідомив портал Арміяinform.

Кореспондент АрміяInform зв’язався із начальником відділу комплектування рядовим, сержантським складом та призову управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ підполковником Миколою Качаненком, щоб дізнатися, коли планують відправки поповнення у війська та чи готові військкомати формувати команди.

– Відповідно до Указу Президента України заходи призову тривають протягом травня-липня. Але у зв’язку з карантином нині проводять лише ті заходи, що не потребують виклику призовників до військових комісаріатів. Тобто, це робота з документами. Якщо будуть зняті обмеження карантинних заходів із 22 травня, то фактично відразу розпочнуть роботу медичні комісії. Відправка у війська попередньо планується з 15 червня до кінця липня. У разі ж продовження карантину, буде прийматись окреме рішення, − заявив офіцер.

За його словами, змін у кількості призовників не планують. Державним бюджетом передбачені кошти на цей призов, їх обсяг також визначений розпорядженням Кабміну.

Микола Качаненко також додав, що нині переопрацьовують усі попередні плани відправок призовників у війська. Через те, що відповідні заходи проводилися раніше, вже є призовники, які були оповіщені на деякі дати прибуття, починаючи з 1 червня. Після переопрацювання всіх планів відправок − призовники будуть оповіщені про нові дати.

– Для призовників проводитимуть обсервацію. Але все залежить від карантинних заходів, які будуть встановлені для відправки у війська. Термін обсервації – 14 днів. Військовослужбовці строкової служби так само будуть забезпечені засобами захисту дихальних шляхів, антисептиками тощо. І кожен призовник обов’язково проходитиме тестування на коронавірус, − повідомив начальник відділу комплектування рядовим, сержантським складом та призову управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ.

Поделиться публикацией