КАБМІН НАДАВ ДОЗВІЛ НА ЕКСПОРТ ПРИВАТНИМ КОМПАНІЯМ «УКРСПЕЦТЕХНІКА», «УКРСПЕЦСІСТЕМС» ТА «ІНТЕРПРОІНВЕСТ»

Кабінет Міністрів України на засіданні 17 липня надав дозвіл на експорт власної продукції військового призначення кільком приватним підприємствам.

Про це повідомив Ukrainian Military Pages.

Зокрема право продавати свою продукцію за кордон до 2024 року отримали «Укрспецтехніка», «Укрспецсістемс» та «Інтерпроінвест».

ПАТ «Холдингова компанія «Укрспецтехніка» на сьогодні є одним з лідерів вітчизняної радіолокаційної індустрії. Серед продукції компанії РЛС «Малахіт», комплекс розвідки та РЕБ «Джеб», радари міліметрового діапазону «Лис-2М», «Борсук», «Борсук-А», комплекс подавлення сигналів GPS та ГЛОНАСС «Анклав», контрбатарейна РЛС «Бісквіт-КБ».

ТОВ «Укрспецсістемс» займається розробкою та виробництвом БпЛА, коптерів, гіростабілізованих платформ, наземних станцій керування, серед її продукції БпЛА PD-1, який поставляється Збройним Силам України.

ТОВ «Інтерпроінвест» – розробник 5,45/7,62-мм штурмової гвинтівки (автомату) «Малюк», що є глибокою модернізацією автомату Калашникова за схемою булпап. Прийнятий на озброєння Збройних Сил України у 2017 році, як спеціальний автомат «Вулкан».

Поделиться публикацией