КАБМІН ВИДІЛИВ ЦЬОГО РОКУ 40 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ ДЛЯ ІНВЕСТУВАННЯ В УКРАЇНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО БЕЗПІЛОТНИКІВ

Кабінет Міністрів виділив цього року 40 мільярдів гривень для інвестування в українське виробництво безпілотників.

Про це 26 липня ц.р. повідомив Укрінформ, посилаючись на заяву Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Глава уряду нагадав, що рік тому через ініціативу Президента Володимира Зеленського UNITED24 зібрали понад 4 млрд грн, які інвестували в українських виробників безпілотників.

“На той час їх було менше десятка. Сьогодні це понад 40 компаній, які мають контракти з державою, а виробництво БпЛА зросло в десятки разів. Зі свого боку уряд виділив 40 млрд грн цього року, які інвестуємо в українських виробників безпілотників”, — повідомив Шмигаль.

За його словами, уряд усунув митні бар’єри для завезення запчастин і комплектацій, підняв частку прибутку виробників БпЛА до 25%, а також ухвалив рішення, що сприятиме масовому виробництву боєприпасів для дронів.

«Відео роботи українських безпілотників зі знищення російської техніки — це найкращий результат і свідчення наших спільних дій з українськими виробниками», — наголосив Шмигаль.

За інформацією Урядового порталу, участь у форумі взяли також перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки Юлія Свириденко, віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров, міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін та міністр фінансів Сергій Марченко.

 

Поделиться публикацией