ЗСУ В ПОТОЧНОМУ РОЦІ ОТРИМАЛИ 2500 ОДИНИЦЬ ВИСОКОТОЧНОГО ОЗБРОЄННЯ ВІД ДК «УКРОБОРОНПРОМ»

Державний концерн «Укроборонпром» заявляє, що протягом 2018 року українським силовим структурам передали понад 2500 одиниць високоточного озброєння.

Про це інформує 26 грудня Національний Промисловий Портал з посиланням на Радіо Свобода.

Йдеться про високоточні ракетні комплекси «Стугна-П», «Корсар» и «Бар’єр», розроблені державним Київським конструкторським бюро «Луч».

«Сотні цих комплексів з тисячами ракет до них вже передано до війська. І саме ця зброя здатна не лише стримати, а й успішно знищити бронетанкові угруповання агресора і вогневі точки противника», – заявляють в ДК «Укроборонпром».

За повідомленням, одним з основних пріоритетів роботи підприємств «Укроборонпрому», і насамперед ДККБ «Луч», у 2018 році стала також підготовка серійного виробництва нових зразків високоточного озброєння. Передусім це проект нової ракетної системи залпового вогню «Вільха» із 300-мм керованою ракетою дальністю до 120 кілометрів, а також проект протикорабельної крилатої ракети (ПКР) «Нептун» дальністю до 300 кілометрів.

«Очікується, що невдовзі розпочнеться серійне виробництво «Вільхи», яка суттєво посилить ракетно-артилерійську міць Збройних сил України. Ще одна стратегічно важлива для обороноздатності України розробка ДККБ «Луч» – новітня крилата ракета «Нептун». Під час нещодавніх випробувань вона знищила надводну ціль на відстані 280 кілометрів. Таким чином, було доведено високу ефективність систем управління і розпізнавання цілей бортовим комплексом крилатої ракети», – йдеться в повідомленні.

Поделиться публикацией