ЗСУ ВЗЯЛИ НА ОЗБРОЄННЯ СПРИТНИЙ БЕЗПІЛОТНИК-НЕВИДИМКУ

Збройні Сили України прийняли на озброєння модернізований безпілотний комплекс Spectator-М1, який може підніматися на висоту 3,5 км і досягати швидкості 120 км/год.

Про це 14 червня ц.р. повідомили в прес-службі ДК «Укроборонпром».

«Модернізований та вдосконалений безпілотний авіаційний комплекс Spectator-М1, який  створений ВАТ «Меридіан» ім. С.П Корольова, що входить до складу ДК «Укроборонпром», прийнято на озброєння Збройних Сил України», — ідеться в повідомленні.

Зазначається, що Spectator-М1 створений у співпраці з фахівцями Київського політехнічного інституту і призначений для ведення повітряної розвідки вдень і вночі.

«Spectator-М1 – вдосконалена версія безпілотників Spectator від ВАТ «Меридіан» ім. С.П Корольова. У ході модернізації безпілотний комплекс отримав новий тепловізор, досконалішу станцію управління, а також зменшену вагу, що дозволяє йому знаходитись у повітрі більше часу», — повідомляє прес-служба.

«Враховуючи малі розміри Spectator-М1, спеціально підібраний колір фюзеляжу, а також малу ефективну площу розсіювання, він залишається непомітним для противника», — розповіли в Укроборонпромі.

Крім того, безпілотник отримав нову парашутну систему, що дозволило зменшити швидкість посадки до 3 м/с.

«Новітній Spectator-М1 піднімається на висоту до 3 600 метрів, має максимальну швидкість у 120 км/год, швидкість, при якій виконується завдання, – 70 км/год. В повітрі безпілотник може знаходитися понад дві години. Дальність польоту Spectator-М1 становить до 150 км», — описали особливості БПЛА представники концерну.

Поделиться публикацией