ЗАСТУПНИКОМ СЕКРЕТАРЯ РНБОУ ПРИЗНАЧЕНО ОЛЕКСІЯ ДАНІЛОВА

Президент Володимир Зеленський призначив заступником секретаря Ради національної безпеки й оборони Олексія Данілова – колишнього народного депутата і голову Луганської облдержадміністрації.

«Призначити Данілова Олексія Мячеславовича заступником секретаря Ради національної безпеки й оборони України», — йдеться в президентському указі №551/2019 від 23 липня.

За даними з відкритих джерел, Данілов у 1994-1997 роках був головою Луганської міської ради, а у 2004 році очолював регіональний штаб кандидата в президенти Віктора Ющенка. Після перемоги на виборах той призначив Данілова головою Луганської обласної державної адміністрації. Проте вже в лютому 2005 року його на цій посаді змінив Геннадій Москаль.

У 1996-1997 роках Данілов був членом партії СДПУ(о), головою якої на той час був Василь Онопенко, а його заступником – Віктор Медведчук.

У 2000 році Данілов став членом партії «Яблуко» Михайла Бродського, яка в 2006 році була перейменована на «Партію вільних демократів».

У 2006 році був обраний до Верховної Ради п’ятого скликання за списком «Блоку Юлії Тимошенко».

Після того, як Ющенко розпустив парламент, Данілов балотувався в депутати за списком «Партії вільних демократів», але вона не подолала прохідний бар’єр.

28 травня ц.р. президент Володимир Зеленський призначив колишнього міністра фінансів Олександра Данилюка секретарем Ради національної безпеки й оборони.

Зеленський також ввів до складу РНБО в. о. голови СБУ Івана Баканова, новопризначених начальника Генштабу ЗСУ Руслана Хомчака і голову СЗР Олексія Бухарєва, голову Держфінмоніторингу Ігоря Черкаського, голову ОП Андрія Богдана та його заступників Вадима Пристайка і Руслана Рябошапку.

Поделиться публикацией