ДП «ЛУЦЬКИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД «МОТОР» ВІДВАНТАЖИВ ПАРТІЮ АВІАЦІЙНИХ ДВИГУНІВ ДЛЯ ВИНИЩУВАЧІВ

ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор» відвантажив партію авіаційних двигунів для винищувачів СУ-27 та МіГ-29 Повітряних сил ЗС України.

Про це 23 грудня ц.р. повідомив Мілітарний.

В матеріалі йдеться, що на підприємстві повідомили, що відвантаження авіаційних реактивних двигунів АЛ-31 та РД-33 відбулося достроков відповідно до Державного контракту з Міністерством оборони України.

На державному підприємстві запевнили, що всі зобов’язання перед Міноборони України в 2021 році виконано повністю і з високою якістю.

«ДП “ЛРЗ “Мотор” готове і в подальшому виконувати завдання за призначенням, в значно більших обсягах відремонтованої продукції, для забезпеченню обороноздатності Батьківщини», – йдеться у повідомленні.

ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор» – підприємство, яке проводить повний комплекс робіт з капітального ремонту авіадвигунів, включно з капітальним ремонтом агрегатів паливної автоматики та електроагрегатів.

Окрім ремонту зазначених типів двигунів, Державне підприємство «Луцький ремонтний завод «Мотор» проводить капітальні ремонти авіаційних двигунів ГТДЕ-117 і ГТДЕ-117(-1) та їх агрегатів.

Також проводить капітальний ремонт авіаційних двигунів до більшості літаків тактичної авіації Збройних Сил України: бомбардувальників Су-24, винищувачів Су-27 та МіГ-29, а також капітальний ремонт агрегатів паливної автоматики до двигунів Д-30 КП (КП-2) для літаків Іл-76 військово-транспортної авіації. Окрім цього до всього переліку здійснює виготовлення запасних частин.

За однією з попередніх угод, Повітряні сили України заплатили понад 67 млн гривень за ремонт 6 авіаційних двигунів до літаків МіГ-29, Су-24 та Су-27.

Раніше на Державному підприємстві «Львівський державний авіаційний ремонтний завод» назвали вартість модернізації одного радянського винищувача МіГ-29 до рівня МіГ-29МУ1, яка становить близько 100 млн гривень.

Поделиться публикацией