ДП «ЗАВОД ІМЕНІ В.О. МАЛИШЕВА» ОПАНУВАЛО НОВИЙ НАПРЯМОК ВИРОБНИЦТВА — ГУСЕНИЦЬ ДЛЯ БОЙОВОЇ МАШИНИ ПІХОТИ

ДП «Завод імені В.О. Малишева», що входить до складу ДК «Укроборонпром», опанувало новий напрямок виробництва — гусениць для бойової машини піхоти. Фахівці підприємства уже розпочали виконання замовлення Міністерства оборони України.

Про це 14 серпня ц.р. повідомив портал Арміяinform, посилаючись на гендиректора ЗІМу Василя Криласа під час візиту на підприємство віцепрем’єр-міністра України Олега Уруського, представників Укроборонпрому та делегації народних депутатів України,передає пресслужба Концерну.

Виробництво запчастин для військової техніки відбувається в рамках програми імпортозаміщення.

«Традиційно наше підприємство було задіяне у виготовленні гусениць для танків, тому виробництво гусениць з гумо-металевими шарнірами для легкої бронетехніки фахівці ми змогли опанувати у доволі стислі строки, — говорить Василь Крилас. — Після успішних випробувань ЗІМ отримав замовлення від Житомирського бронетанкового заводу на виробництво декількох десятків комплектів гусениць. Виконання замовлення Міністерства оборони України вже стартувало, на сьогодні повністю завершені роботи над виготовленням першого комплекту гусениць. Опанування такого напрямку виробництва значно розширює можливості нашого підприємства, а наші військові нарешті отримають БМП на нових українських гусеницях», — заявив Василь Крилас.

Варто зазначити, що до цього часу основні запасні частини і комплектуючі БМП в Україні не виготовлялися. Однією з критичних позицій є якраз гусеничні стрічки. Міноборони України мало в них нагальну потребу, але постачання гусениць відбувалось виключно з-за кордону. Тепер ці комплектуючі Україна здатна виготовляти самостійно.

Поделиться публикацией