ДО КОСОВА ПРИБУЛА ПАРТІЯ БРОНЕТЕХНІКИ ЗІ США

До Косова прибула чергова партія бронетехніки зі США типу HMMWV.

Про це 28 липня ц.р. повідомив Український мілітарний портал посилаючись на Балканський оглядач.

Командувач Силами безпеки Косово Рахман Рама пояснив, що нинішня поставка пов’язана з угодою, яку Косово підписало із США. За його словами, транспортні засоби було придбано за гроші бюджету Косово.

Командувач Силами безпеки Косово наголосив, що дані про кількість та ціну техніки в наразі є секретними, але додав, що про це можна буде говорити в майбутньому. Він зазначив, що можна очікувати подальших домовленостей із США.

«Це таємна угода. Виходячи з потреб, ми будемо купувати і надалі. Угоди, які ми маємо зі Сполученими Штатами, стосуються системи озброєння та тактичних транспортних засобів. Ми укладемо інші угоди наступного року», – сказав Рама.

Минулого року до Косова прибула партія з 27 аналогічних військових машин в рамках військової допомоги від США, ще 24 машини були придбані за кошти часткового визнаного уряду Косова.

Як відомо, в грудні 2018 року парламент Косово ухвалив рішення про трансформацію Сил безпеки Косово в Армію Косово, що, зокрема, означає збільшення чисельності та посилення технічного оснащення.

 

 

Поделиться публикацией