ДО КИЄВА ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРИБУВ АН-74ТК-200 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ КАЗАХСТАНУ

16 серпня цього року Ан-74ТК-200 Національної гвардії Казахстану прибув до Києва для проходження технічного обслуговування на Державному підприємстві «Завод 410 цивільної авіації» (входить до складу ДК «Укроборонпром»).

Про це 17 серпня ц.р. повідомив Defense Express.

Це вже другий літак силових структур Казахстану, який за укладеною з українським держпідприємством у травні цього року угодою прибув для обслуговування на » Завод 410 цивільної авіації».

Як відзначили у прес-службі Концерну, за контрактом фахівці заводу проведуть, відповідно до керівних документів, огляд двигунів, електронних систем, планера тощо з метою виявлення проблем та їх усунення. Якщо виникне необхідність у додаткових роботах, то буде укладено відповідну додаткову угоду. Термін виконання замовлення – два місяці.

На авіаремонтному підприємстві також зауважили, що наразі вже мають чимале завантаження та забезпечені роботою на кілька років вперед.

«Завод цілком спроможний протягом року провести капітальний ремонт 10 транспортних літаків різних моделей та виконувати технічне обслуговування іноземних повітряних суден. Наразі ми маємо завантаження наших виробничих потужностей до 2023 року та працюємо над забезпеченням підприємства новими замовленнями», – зазначив директор ДП «Завод 410 цивільної авіації» Олександр Пащенко.

Поделиться публикацией