ДК “УКРОБОРОНПРОМ” БЕРЕ УЧАСТЬ У FARNBOROUGH AIRSHOW

Підприємства авіабудівного кластеру ДК “Укроборонпром” демонструють досягнення і можливості на міжнародному авіакосмічному салоні Farnborough Airsho у передмісті Лондона. Про це повідомляють на офіційному сайті ДК «Укроборонпром» 16 липня ц.р.

Цього року у небі Великобританії ДП “Антонов” здійснить демонстраційний політ військово-транспортного літака Ан-178. Фахівці та відвідувачі виставки зможуть ознайомитись з перспективними проектами “Антонова”: військово-транспортним літаком Ан-188, який планується до створення у міжнародній кооперації, та морським патрульним літаком Ан-148МП тощо.

 

Окрім того, під час Farnborough Airshow свої послуги і можливості демонструють ДП “Авіакон”, ДП “Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП” та ДП “Новатор”, що входять до складу авіабудівного кластеру “Укроборонпрому”.

 

Під час міжнародного авіакосмічного салону українська делегація візьме участь у низці переговорів з іноземними партнерами. Важливий напрямок – залучення іноземних виробників авіоніки до створення і модернізації українських літаків.

 

Farnborough Airshow-2018  – міжнародна виставка, що присвячена літальним апаратам всіх типів і призначень, авіаційним та космічним двигунам, супутникам, ремонту і технічному обслуговуванню авіаційної техніки, радарам і системам спостереження, авіоніці та наземному устаткуванню тощо. Виставка проходить кожні два роки і є найбільшою експозицією у Великобританії та однією з основних у світі. У цьому році Farnborough Airshow буде тривати з 16 по 22 липня.

Поделиться публикацией