ДАХК «АРТЕМ» ПРОВЕЛА УСПІШНІ ВИПРОБУВАННЯ СТЕНДОВИХ ЗРАЗКІВ ТВЕРДОПАЛИВНОГО РАКЕТНОГО ДВИГУНА

ДАХК «АРТЕМ» 18 листопада 2021 року провела успішні випробування стендових зразків твердопаливного ракетного двигуна до легкої вогнеметної системи «Спека» на базі шасі «Дозор-Б».

Про це 23 листопада ц.р. повідомили в прес-службі підприємства.

Двигун призначений для доставки термобаричної бойової частини ракети РС-122 Б калібром 122 мм на дальність до 7 км. Двигун розроблений фахівцями КБ протитанкових засобів ураження та артилерійських боєприпасів ДАХК «Артем».

Під час випробувань двигун показав задовільні результати роботи, що свідчить про правильні теоретичні розрахунки внутрішньої балістики та оптимальний конструктив з боку міцності елементів та конструкції в цілому. Отримані такі балістичні характеристики як час роботи, зміна тиску та тягові характеристики мають позитивні результати для того, щоб перейти до наступного етапу випробувань.

Раніше були проведені випробування термобаричної бойової частини, які також показали задовільні результати.

Повідомляється, що наступним кроком ДАХК «АРТЕМ» готується до натурних пусків бойових ракетних двигунів з інертною бойовою частиною для визначення дальності, початкової швидкості та інших балістичних характеристик.

Поделиться публикацией