ДАТА ПОСТАВОК ПТРК JAVELIN УКРАЇНІ СТАНЕ ВІДОМОЮ ПІСЛЯ ВІЗИТУ В США ВІЙСЬКОВОГО МІНІСТРА ПОЛТОРАКА

Міністр оборони Степан Полторак допустив, що точна дата початку поставок в Україну американських протитанкових ракетних комплексів Javelin стане відома після його візиту до США.

«Думаю, я точно це розумітиму після мого візиту до Вашингтона, що відбудеться 2 лютого», — заявив очільник Міноборони в ефірі телеканалу «112. Україна» 26 січня.

Як повідомлялося, ЗСУ вже отримали наказ готуватися до прийняття на озброєння американських ПТРК.

Як повідомлялося, 21 грудня 2017 р. Дональд Трамп санкціонував постачання до України партії снайперських гвинтівок M107A1, боєприпасів до них і супутнього обладнання на суму 41,5 млн доларів.

Незабаром телеканал ABC повідомив про плани Трампа схвалити продажу партії протитанкових озброєнь Україні. План передбачає постачання в Україну 35 пускових установок і 210 протитанкових ракет. До партії можуть бути включені також протитанкові ракетні комплекси Javelin.

За словами президента Петра Порошенка, поставки ПТРК Javelin фінансуватимуться американською стороною.

Крім того, під час візиту може бути вирішена проблема отримання ВМСУ двох катерів берегової охорони, які США вирішили передати Україні в межах американської військової допомоги. Як передавав «Оборонно-промисловий кур’єр», рішення української влади американська сторона чекає з липня 2017 року.

Поделиться публикацией