В 2020 РОЦІ ПРИЗВУТЬ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ 500 ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ

Міністром оборони України підписано наказ від 19 травня 2020 року № 157 «Про призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу в червні – липні 2020 року», повідомляє Головне управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України.

Про це 21 травня ц.р. повідомив Арміяinform.

Відповідно до наказу, за 16 військово-обліковими спеціальностями підлягатиме призову 500 офіцерів запасу віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту не нижче бакалавра та не проходили військову службу.

Офіцерів буде призначено на посади слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації при вищих військових навчальних закладах і військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти для проходження обов’язкової підготовки протягом трьох місяців.

Підготовку призваних офіцерів на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації планується розпочати з 2 липня 2020 року.

Метою призову офіцерів є набуття ними практичних навичок і умінь для збройного захисту Вітчизни, накопичення військово-навченого ресурсу в запасі після їхнього звільнення, підвищення рівня укомплектованості Збройних Сил України офіцерським складом.

Після завершення підготовки передбачається призначення офіцерів на посади до військових частин Збройних Сил України.

До участі в операції Об’єднаних сил призвані офіцери залучатись не будуть. Залучення їх до проведення Операція об’єднаних сил можливо лише у добровільному порядку після укладання ними контракту про проходження військової служби.

На офіцерів, яких буде призвано, розповсюджується весь пакет соціальних пільг та гарантій військовослужбовців за контрактом.

Також за ними зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форми власності.

 

 

 

 

 

Поделиться публикацией