В УКРАЇНІ ВПЕРШЕ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ КОСМІЧНИЙ САМІТ

17-18 квітня вперше в Україні відбудеться міжнародний космічний саміт Noosphere Space Summit.

Про це 15 квітня передав Укрінформ з посиланням на оргкомітет заходу.

 

«17-18 квітня 2019 року вперше в Україні відбудеться Noosphere Space Summit. Під час цієї події кращі світові експерти космічної галузі обговорять сучасні виклики, які стоять перед дослідниками космосу», — йдеться в повідомленні.

 

Серед cпікерів та гостей заходу співвласники першої американсько-української приватної аерокосмічної компанії Firefly Aerospace — партнера NASA в новій програмі освоєння Місяця — Томас Маркузик та Макс Поляков (український Ілон Маск, володар премії Людина року-2019 за вагомий внесок у відродження ракетно-космічної галузі в Україні), менеджер з міжнародних відносин японської приватної компанії з розвитку технологій освоєння Місяця Ispace inc Лінн Зенен, керівник аналітичного відділу Bryce Space & Technology Менні Шар, космонавт НКАУ Ярослав Пустовий.

 

У рамках заходу буде проведено міжнародний конкурс космічних інженерних стартапів Vernadsky Challenge з призовим фондом 2 млн гривень. Також буде організована експозона, де всі охочі зможуть випробувати прилади та рішення, що відображають ініціативи інших країн у галузі космічних та інженерних наук.

Поделиться публикацией