В ТУРЕЧЧИНІ ВІДБУЛАСЬ ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКЛАДКИ КОРАБЛЯ ТИПУ «ADA» ДЛЯ ПОТРЕБ ВМСУ

В Туреччині відбулась церемонія закладки корабля типу «ADA» для потреб Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Про це 7 вересня ц.р. повідомили в прес-службі ВМС ЗС України.

За участі делегації Міністерства оборони України на чолі з командувачем Військово-Морських Сил ЗС України контр-адміралом Олексієм Неїжпапою відбулась урочиста церемонія закладки кіля корабля класу «корвет» для потреб Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Корвет було закладено на одному з суднобудівних підприємств в місті Стамбул Турецької Республіки. Загалом, будівництво корвету типу «ADA» триває з 28 квітня 2021 року, але за турецькими традиціями лише після побудови частини секцій та корпусу, проводиться урочиста церемонія закладки кіля корабля. Відповідно до існуючих домовленостей в 2022 році корвет буде переправлено в Україну і вже в 2024 році він увійде до складу ВМС ЗС України.

– Це знакова подія для України та значний поштовх у розвитку її Військово-Морських Сил, — зазначив контр-адмірал Олексій Неїжпапа. – Всі домовленості з Турецькою Республікою виконуються вчасно, а деякі з них навіть з випередженням встановлених строків, це ми бачимо на прикладі безпілотних літальних комплексів “Байрактар ТВ-2ˮ, які вже виконують завдання в інтересах нашої країни, — додав він.

Поделиться публикацией