В США ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІДКРИВАТИ РОЗСЛІДУВАННЯ ДЛЯ З’ЯСУВАННЯ ПРИЧИН ЗАТРИМКИ ВИДІЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ ДОПОМОГИ УКРАЇНІ

Генеральний інспектор Міністерства оборони США Гленн Файн відмовляється відкривати розслідування для з’ясування причин затримки виділення США військової допомоги Україні.

Про це повідомила газета «День» 14 листопада ц.р., посилаючись на CNN.

У листі сенатора-демократа від штату Іллінойс Діка Дурбіна, адресованого Файну говориться про розчарування сенатора через відмову розслідувати такі дії США. У відповідь йому написали, що рішення було прийняте у зв’язку з побоюванням, що таке розслідування може дублювати або втручатися в розслідування імпічменту, яке відбувається в Палаті представників

«Ця затримка перешкоджала законним зобов’язанням Пентагону здійснювати військову допомогу Україні в критичний момент, вона провокує серйозні питання про те, чи були представники Міністерства оборони залучені в будь-які схеми з надання тиску на політичного опонента (Україну, — ред. ). Вкрай важливо, щоб ваше відомство своєчасно провело ретельний аналіз можливої ролі Міністерства оборони в цих звинуваченнях і надало ваші висновки комітетам Конгресу з оборони», — йдеться у листі.

Поделиться публикацией