В ЗОНІ ООС СТАЛАСЯ МАСШТАБНА ПОЖЕЖА, ВІЙСЬКОВІ ЗАЯВИЛИ ПРО ДЕТОНАЦІЮ СНАРЯДІВ ТА МОЖЛИВІСТЬ ДИВЕРСІЇ

У зоні проведення операції Об’єднаних сил, біля населених пунктів Широкіно і Бердянське в Донецькій області у неділю, 30 червня, відбулося масштабне займання поля, яке супроводжувалося детонацією снарядів, що не розірвалися, повідомляє прес-служба Операції об’єднаних сил на своїй сторінці в Facebook.

«Боролися з вогнем власними силами. Гасили всім, що було під руками: гілками, лопатами. Не відомо, від чого спалахнуло. Можливо, навмисний підпал. Великі масштаби: сухо і ще вітер сильний. В одному місці загасили полум’я, воно виникло поруч і ще сильніше. Було важко гасити вогонь без спеціальної техніки, але якось не думалося. Ми швидко зібралися й загасили вогонь. На локалізацію пожежі пішло приблизно 8-10 годин», – розповів один з військовослужбовців, який брав участь у гасінні пожежі.

Керівник військово-цивільної адміністрації сіл Широкіно та Бердянське Олег Прилипко прямо вказав, що не виключається варіант диверсії.

«Місцеві жителі села Бердянське вранці почали гасити пожежу, яка погрожувала їхнім домівкам та посівам. Вигоріла трава, посадки, щоб загасити таку велику пожежу, військовим і рятувальникам ДСНС знадобилося більше восьми годин. Така пожежа погрожувала також населеним пунктах поблизу Бердянського», – розповів він.

Нагадаємо, 30 квітня минулого року президент Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення антитерористичної операції на Сході України і початок Операції об’єднаних сил.

Поделиться публикацией