ВІКТОР ЧУМАК СТАВ ЗАСТУПНИКОМ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА — ГОЛОВНИМ ВІЙСЬКОВИМ ПРОКУРОРОМ

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив Віктора Чумака заступником генерального прокурора — головним військовим прокурором.
Про це 11 вересня повідомив Укрінформ посилаючись на пресслужбу Генпрокуратури.
«Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, керуючись статтею 9 закону України «Про прокуратуру», 11 вересня 2019 року підписав наказ про призначення Віктора Чумака заступником генерального прокурора — головним військовим прокурором», — йдеться у повідомленні.
Як повідомили у відомстві, раніше, 10 вересня 2019 року, Президент України Володимир Зеленський підписав погодження кандидатури Чумака для призначення на зазначену посаду.
Віктор Чумак у 1995 році закінчив Київський університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Правознавство».
До 1999 року працював у Національній академії державної прикордонної служби. У 2000 році очолив управління правового забезпечення Державного комітету у справах охорони державного кордону України.
У 2004-2009 роках працював експертом, директором програм політичного аналізу та безпеки, директором Міжнародного центру перспективних досліджень.
Чумак був народним депутатом України 7-го та 8-го скликань.
З 2012 року працював на посаді голови Комітету Верховної ради з питань запобігання і протидії корупції, а з 2014 року — заступника голови цього комітету ВР.

Поделиться публикацией