ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ЗС РФ ПИШУТЬ РАПОРТИ ПРО ВІДМОВУ ПОВЕРТАТИСЯ В ЗОНИ БОЙОВИХ ДІЙ

Військовослужбовці збройних сил Росії, які воювали в Україні й вижили, масово пишуть рапорти про відмову повертатися в зони бойових дій.

Про це 14 березня ц.р. повідомив Укрінформ, посилаючись на інформагентство Guildhall.

«У розпорядження інформаційного агентства Guildhall перевірене джерело передало фотографії рапортів російських військовослужбовців, які воювали в Україні й повернулися в місця дислокації. Військовослужбовці зс рф, які вижили в Україні, масово пишуть рапорти про відмову повертатися в зони бойових дій», — йдеться у повідомленні.

Редакція видання отримала відповідні рапорти військовослужбовців 41 А ЦВО зс рф, які в повному складі прибули в Україну. Серед причин відмови солдати вказують небажання бути використаними як «гарматне м’ясо», нероз’яснення причин військової операції в Україні, відсутність технічного забезпечення та зв’язку з командуванням тощо.

Так, сержант Мірапов Сапар Мерданович у рапорті командиру військової частини № 61899 вказує: «(…) цим доповідаю, що вважаю за неможливе своє повторне відбуття з причини поганої організації, відсутності зв’язку, технічного забезпечення. Приїхав, не розуміючи, навіщо я там потрібний, без пояснення завдання. Я не хочу бути гарматним м’ясом», — заявив у рапорті сержант зс рф Мірапов.

Поделиться публикацией