ВІЙСЬКОВИЙ АРСЕНАЛ У КАЛИНІВЦІ ПЕРЕЙШОВ НА НОВУ СИСТЕМУ ОХОРОНИ

Військовий арсенал неподалік Калинівки на Вінниччині продовжує обладнання комплексної системи безпеки.

Про це 26 червня ц.р.повідомив Український мілітарний портал з посиланням на  Міністерство оборони України

Тут значно розширили штат підрозділу охорони, озброїли його сучасними технічними засобами і повністю перейшли на трирівневу систему охорони.

У комплексі вона дозволяє цілодобово контролювати не лише технічну територію арсеналу, а й прилеглу зону. Наявні сили і засоби здатні протистояти диверсіям та терористичним актам із використанням безпілотних літальних апаратів. Підсилює убезпечення об’єкту кінологічний підрозділ.

Охоронні периметри потенційно-небезпечних об’єктів обладнані огорожею нового типу, периметровими технічними засобами охорони і освітленням. Так само встановлена і система відеоспостереження, де зображення з камер виводиться на монітор чергового з безпеки.

Командування арсеналу відзначає, що після створення комплексної системи безпеки, контроль технічної та прилеглої території став ефективнішим.

З початку цього року біля військового арсеналу затримано кількадесят порушників. Також військові зафіксували низку спроб прольоту безпілотників. Усі такі намагання придушували системами радіоелектронної боротьби.

 

 

 

.

Поделиться публикацией