ВІДБУЛИСЯ ДВОСТОРОННІ ПЕРЕГОВОРИ МІНІСТРА ОБОРОНИ УКРАЇНИ АНДРІЯ ТАРАНА ТА МІНІСТРА ОБОРОНИ РЕСПУБЛІКИ ІРАК

3 вересня, у Києві, в рамках офіційного візиту в Україну делегації Міністерства оборони Республіки Ірак, відбулися двосторонні переговори Міністра оборони України Андрія Тарана та Міністра оборони Республіки Ірак генерал-лейтенанта Джума Інад Саадун Аль-Джубурі. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Про це 4 вересня ц.р. повідомив портал Арміяinform.

 

У рамках переговорів сторони підкреслили значний потенціал партнерства щодо обміну досвідом ведення бойових дій, співпраці за напрямом військової освіти. Також сторони обмінялись інформацією щодо стану безпекової ситуації в Україні та Республіці Ірак, та запевнили в підтримці сталого розвитку дружніх відносин між державами.

 

Андрій Таран підкреслив, що щойно повернувся з Луганської області, де перебував у складі урядової делегації щодо ліквідації наслідків лісових пожеж. Він також наголосив, що військовослужбовці Збройних Сил України мужньо допомагають рятувальникам та місцевим мешканцям Луганщини у боротьбі з пожежею.

 

Варто зазначити, що це перший візит керівника оборонного відомства Республіки Ірак в Україну, який підкреслює прагнення до розвитку всебічного співробітництва в оборонній сфері та має на меті визначення пріоритетних напрямів двосторонньої співпраці у військовій та військово-технічній сферах.

 

За результатами зустрічі міністрами оборони обох країн підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Республіки Ірак у сфері військового співробітництва.

 

Підписання Меморандуму надасть можливість продовжити взаємовигідне співробітництво між оборонними відомствами обох країн, посилити партнерські відносини та забезпечити реалізацію проектів у сферах, що становлять взаємовигідний інтерес.

 

 

 

 

 

 

 

 

Поделиться публикацией