ВСТАНОВЛЕНО ПРИЧИНИ АВАРІЇ АН-26

Урядова комісія з розслідування катастрофи АН-26 встановила причини аварії літака, в результаті якої загинули 19 курсантів Харківського університету Повітряних сил та семеро офіцерів.

Про це 23 жовтня ц.р. повідомив портал «РБК-Україна», посилаючись на заявиву голови комісії, віце-прем’єр-міністра, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського.

За його словами, 22 жовтня комісія схвалила попередній звіт про результати розслідування. Цей документ буде оприлюднено на засіданні Кабінету міністрів України 28 жовтня.

Уруський назвав основні причини катастрофи, які змогла встановити комісія.

«Комісія виявила системні порушення в організації польотів. Мається на увазі від командування Повітряних сил до бригади, де сталася ця трагедія», — повідомив віце-прем’єр-міністр.

За його словами, були встановлені як основні причини катастрофи, так і побічні. Так, серед низки причин є як помилки пілотів, так і технічні несправності літака, а саме відмова системи ПРТ-24 (система «граничного регулювання температури»).

Уруський зазначив, що ця технічна несправність призвела до позаштатної ситуації на борту, але не повинна була привести до катастрофи літака. При цьому людський фактор зіграв не останню роль.

«На превеликий жаль, комісія підтверджує, що під час польотів, не тільки цього — останнього, але й інших, було дуже багато порушень, в тому числі з боку екіпажу і керівників польоту», — зазначив він.

 

 

 

Поделиться публикацией