ВСЕ КЕРІВНИЦТВО «УКРОБОРОНПРОМА» БУДЕ ЗВІЛЬНЕНО — ОЛЕГ УРУСЬКИЙ

Найближчим часом все керівництво держконцерну Укроборонпром буде звільнене і призначене нове. Про це в середу, 12 серпня, заявив віце-прем’єр-міністр — міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський під час круглого столу в ІА Укрінформ.
«Концерн Укроборонпром підлягає істотній трансформації, тому що в тому вигляді, в якому він на сьогодні існує, він існувати не може. Менеджмент на ньому також буде замінений, наскільки я знаю, найближчим часом повинна відбутися зміна керівництва концерну. Далі буде, відповідно, зміна і всієї команди, яка працювала там останній рік», — повідомив він.
Уруський допускає навіть зміну назви концерну, бо «ця назва вже стала токсичною в Україні».
Також, за словами Уруського, буде змінена система управління концерном. «Це буде керуюча компанія з абсолютно не тими функціями, які є сьогодні в концерні, з мінімумом втручання в господарську діяльність холдингів, які входитимуть в цю компанію», — сказав віце-прем’єр.
Серед змін він виділив відділення аерокосмічної холдингової компанії, до якої, крім підприємств Держкосмосу, приєднаються авіаційні підприємства, зокрема «Антонов».
При цьому всі підприємства Держкосмосу об’єднають у ракетно-космічний центр «Південний».
Поделиться публикацией