ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ ПРОВЕДЕНО ОГЛЯД НАЦІОНАЛЬНОГО ОПК

У 2020 році Мінекономіки вперше в історії незалежної України провело Огляд національного ОПК. Головною метою роботи визначалось об’єктивно оцінити спроможності оборонно-промислового комплексу України щодо задоволення потреб сектору безпеки й оборони в озброєнні, боєприпасах, військовій та спеціальній техніці з урахуванням актуальних воєнно-політичних загроз.

Про це 5 січня повідомив портал Арміяinform посилаючись на Урядовий портал.

Результати Огляду надали можливість:

проаналізувати якість системи управління ОПК та ефективність взаємодії органів державної влади у рамках реалізації військово-промислової політики;

об’єктивно оцінити поточний стан підприємств оборонної сфери, їхні виробничі потужності та експортний потенціал;

оцінити ефективність взаємодії державного та приватного секторів оборонної промисловості;

визначити основні напрямки реформування оборонно-промислового комплексу України, які стануть основою стратегічних і програмних документів;

підготувати рекомендації щодо запровадження пріоритетних заходів у ході реформування оборонно-промислового комплексу України.

– Незважаючи на низку проблемних питань в ОПК, його наявний стан задовольняє основні потреби сектору безпеки і оборони України відповідно до сучасних викликів та загроз. Науковий та виробничий потенціал ОПК дозволяє при відповідному фінансуванні та співпраці з країнами-партнерами розробляти та забезпечувати виробництво сучасних зразків озброєння та військової техніки, – зазначила заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.

 

 

Поделиться публикацией