ВОРОГ ТОЧНО НЕ ПРОНИКНЕ ДО КИЄВА – О. ГРУЗЕВИЧ

У четвер уночі майже 700 одиниць російської техніки відійшли в бік білоруського кордону.

Про це 31 березня ц.р. повідомив “Інтерфакс-Україна», посилаючись на заяву заступника начальника штабу Командування Сухопутних військ Збройних сил України бригадного генерала Олександра Грузевича

«За ніч майже 700 одиниць техніки відійшли в бік Іванкова, в бік білоруського кордону. Це від трьох до чотирьох тактичних батальйонних груп. Тобто, вони відходять углиб», — сказав Грузевич на брифінгу в українському медіацентрі в Києві в четвер.

У ЗСУ вважають, що противник або здійснює передислокацію, або переміщує сили на Донбас.

«Ми розглядаємо два варіанти: або це передислокація, перегрупування та переоцінка своїх сил. Але з огляду на динаміку дій у всій Україні є велика ймовірність, що БТГ, які відходять (а вони не всі відходять, частина сил) спливуть на Донбасі. Тому що не тільки в Київській області, а й майже на всіх напрямках противник свій наступальний потенціал вичерпав. Йому треба відновити сили для того, щоби продовжити наступальні дії», — пояснив Грузевич.

Водночас він додав, що сили РФ, які залишаються навколо Києва, «досить чималенькі».

«Боятися нічого, але шкоди вони можуть заподіяти», — уточнив Грузевич.

Бригадний генерал висловив переконання в тому, що «найближчим часом на нас чекають хороші новини».

«Я думаю, день-два — і ми бачитимемо прекрасну картину й далі розвиватимемо свій успіх. Але водночас не треба скидати з рахунку й сили ворога, тому що на сьогодні навколо Києва їх достатньо для того, щоб спробувати завдати якогось удару у відповідь. Насамперед це стосується ракетних ударів, які щодня тривають і щодня нарощуються», — сказав Грузевич.

Однак він запевнив, що ворог точно не проникне до Києва.

«Я хочу всіх запевнити, що ворога в Києві не буде. Вже його точно в Києві не буде. Тож можна не переживати. Щодо Київської області, то вживаються і здійснюються активні заходи для звільнення наших населених пунктів», — зазначив Грузевич.

 

Поделиться публикацией