ВКОТРЕ АРМІЯ ОПИНИЛАСЯ БЕЗ ФОРТИФІКАЦІЙ: БАХМУТ. АВДІЇВКА. ВОВЧАНСЬК

Ворог стягує резерви навколо Вовчанська, намагається оточити місто. Росіяни вільно увійшли у «сіру зону» на Харківщині: першої лінії фортифікацій і мін просто не було.

Про це на своїй Facebook-сторінці 12 травня написав командир підрозділу розвідки Сухопутних військ ЗСУ Денис Ярославський.

«Вовчанськ… складно. Сьогодні ударна аеророзвідка 1 СБ 57 бригади зупинила просування «Шторм Z», бригадна арта спрацювала чудово і добила роту Z разом з їхньою технікою вогневої підтримки. Але ворог стягує резерви. Почалися вуличні бої, місто оточують. Кажу це, тому що ми можемо загинути і правду ніхто не почує. А навіщо тоді все?!» — йдеться у дописі.

Ярославський зазначає, що на цій ділянці фронту не було першої лінії фортифікацій і мін. Тому ворог вільно увійшов у сіру зону, по всій лінії кордону, яка в принципі не повинна була бути сірою.

«За 2 роки на українському кордоні повинні були стояти бетонні укріплення в мінус 3 поверхи! А не було навіть мін. Ми приходимо до думки, що це або шалене злодійство, або навмисний саботаж», — наголосив Ярославський.

«Знаю, що 125 ТРО, які покинули позиції, вже дає розклад про те, що їм впарювали на підпис акти приймання передачі фортифікацій, які навіть на 30% були не готові як завершене будівництво. Сподіваюся, що винні понесуть покарання«, —  додав Ярославський.

Поделиться публикацией