БУДІВНИЦТВО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ КОМПАНІЇ BAYKAR MAKINA В УКРАЇНІ МОЖЕ РОЗПОЧАТИСЯ В ЛИСТОПАДІ — ТАРАН

Будівництво сервісного центру компанії Baykar Makina в Україні може розпочатися в листопаді — Таран

Будівництво в Україні сервісного центру турецької компанії Baykar Makina, яка виробляє безпілотні літальні апарати Bayraktar TB2 для Збройних сил України, може розпочатися в листопаді поточного року, повідомив міністр оборони України Андрій Таран.

 

«Планується побудувати за рахунок компанії Байрактар у нас в Україні сервісний центр для обслуговування Байрактар, навчання, для їх ремонту, і вже розпочалися роботи. Поки що у нас тривають бюрократичні процедури щодо оформлення землі, на якій будуватимуть цей сервісний центр. Землю ми не передаємо Байрактар, земля залишається нашою українською власністю, входить до земель оборони, а сервісний центр будують коштом Байрактар», — сказав Таран журналістам у Києві 13 жовтня.

 

Міністр зазначив, що будівництво центру може розпочатися, можливо, навіть наступного місяця. «Я сподіваюся, що найближчим часом, можливо, навіть наступного місяця», — додав Таран.

 

Як повідомлялося, 14 вересня Таран на зустрічі з генеральним директором Baykar Makina Халуком Байрактаром розглянув можливість і перспективи розміщення виробництва турецьких безпілотних комплексів на території України.

 

Раніше, у квітні, придбаний у Туреччині ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 вперше здійснив виліт до зони Операції об’єднаних сил, під час якого виявив техніку противника.

Поделиться публикацией