БАКАНОВ СПРАВИВ НА МЕНЕ ПОЗИТИВНЕ ВРАЖЕННЯ – ГОЛОВА СБУ

Голова СБУ Василь Грицак заявив, що його перший заступник Ігор Баканов справив на нього позитивне враження.

Про це 20 червня ц.р. повідомив Укрінформ , посилаючись на його заяву в інтервʼю РБК.

“Поки ще зарано оцінювати його перші кроки як керівника Служби, хоча як людина Баканов справив на мене позитивне враження. Для нього зараз дуже складний час: він особисто розуміє, що відсутність попереднього досвіду роботи в СБУ має як свої плюси, так і несе серйозні ризики”, — зазначив Грицак.

Він також повідомив, що після інавгурації у нього було кілька зустрічей з президентом Володимиром Зеленським, на яких він поінформував про оперативну ситуацію, доповів про наявні виклики і загрози державній безпеці України, про напрацювання СБУ, а також акцентував увагу глави держави, що діючий склад СБУ мотивований на недопущення російського реваншу в Україні.

У свою чергу Зеленський, за словами Грицака, запевнив у незмінності пріоритетів СБУ у захисті України від російської агресії.

Щодо його відпустки, то Грицак зауважив, що вона триватиме у залежності від рішення парламенту. “Ми всі розуміємо, що незважаючи на поданий мною ще до інавгурації новообраного президента України рапорт на звільнення з посади голови СБУ, є певна процедура звільнення Верховною Радою. І поки немає її рішення, я прийняв своє — йти у відпустку і дати Володимиру Зеленському можливість сформувати нову команду топ-менеджерів СБУ, які візьмуть на себе відповідальність за долю державної безпеки та українського народу”, — сказав він.

Поделиться публикацией