АРМІЮ ПЕРЕВЕДУТЬ НА НОВУ СИСТЕМУ ХАРЧУВАННЯ З 1 БЕРЕЗНЯ — МІНОБОРОНИ

З 1 березня всі бойові частини ЗСУ переведуть на систему харчування по Каталогу, який містить 409 видів продуктів на вибір.

У Міністерстві оборони спростували інформацію про зниження з 1 березня загальновійськових продовольчих норм для потреб ЗСУ з 68,52 грн до 58,75 грн.

Про це 24 лютого повідомила прес-служба відомства.

У Міноборони зазначають, що відомості про зниження норм, поширені деякими ЗМІ, є помилковими.

«Вартість закупівлі продуктів харчування визначається при проведенні аукціонів в системі електронних закупівель ProZorro, і зараз встановлена на рівні 67-77 грн за комплект», — відзначили в прес-службі.

Остаточна ціна послуги з аутсорсингу, яка буде діяти з 1 березня 2020 року, стане відомою за підсумками електронних торгів, які починаються 24 лютого.

Керівництво міністерства запевняє, що встановлені норми харчування жодним чином не зменшаться.

«Як і раніше, українські воїни будуть отримувати якісну, калорійну їжу, як це передбачено відповідними нормами, а також Каталогом продуктів харчування. Теж ж саме стосується і військовослужбовців, що виконують бойові завдання по захисту держави на сході України», — сказано в повідомленні.

З 1 березня всі бойові частини ЗСУ переведуть на систему харчування по Каталогу, який містить 409 видів продуктів на вибір. Схожа система використовується в багатьох арміях держав-членів НАТО. Інші військові частини перейдуть на нову систему поступово, починаючи з 1 червня.

Відзначимо, в Україні перехід частин Збройних сил України на нову систему харчування «за каталогом», яка відповідає стандартам НАТО, що почалася в 2017 році.

Поделиться публикацией