SPACEX МАЄ НАМІР ВИВЕСТИ НА ОРБІТУ ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ІНТЕРНЕТ-СУПУТНИКІВ STARLINK

Американська компанія SpaceX має намір у середині наступного тижня вивести на орбіту чергову партію інтернет-супутників Starlink, випливає з даних спеціалізованого сайту Spaceflight Now.

Про це 29 листопада ц.р. повідомив Інтерфакс-Україна.

Інформується, що запуск важкої ракети-носія Falcon 9 із 53 міні-супутниками вагою близько 290 кг кожен для поповнення орбітального угрупування глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink передбачається здійснити зі стартового майданчика SLC40 на космодромі на мисі Канаверал у штаті Флорида 1 грудня о 18:20 Східного узбережжя США.

Це буде вже 33-е виведення на орбіту групи інтернет-супутників із травня 2019 року у рамках проекту Starlink. Орбітальне угруповання SpaceX вже складається з 1842 космічних апаратів

Нині компанія є найбільшим супутниковим оператором у світі.

У перспективі компанія SpaceX має намір розгорнути орбітальне угруповання з 12 тис. космічних апаратів даного типу (а згодом — з 30 тис.) для створення повномасштабної мережі, яка дозволить забезпечити мешканців Землі широкосмуговим доступом до Інтернету в будь-якому куточку планети. Загальна сума інвестицій у реалізацію проекту оцінюється у $10 млрд.

Поделиться публикацией