RHEINMETALL ОТРИМАЛА ДОДАТКОВІ ЗАМОВЛЕННЯ НА ВИРОБНИЦТВО АРТИЛЕРІЙСЬКИХ СНАРЯДІВ ДЛЯ УКРАЇНИ

Компанія Rheinmetall поповнила свій портфель замовлень новою рамковою угодою з Бундесвером, на виробництво артилерійських снарядів.

Про це повідомляє офіційний сайт компанії.

В рамках нового замовлення, компанія забезпечить виробництво та передачу близько 100 тисяч артилерійських снарядів калібру 155-мм виробництва іспанської компанії Rheinmetall Expal Munitions.

Крім того, інше замовлення розраховане на виробництво додаткової кількості уламково-фугасних артилерійських снарядів DM121.

Обидва замовлення призначені для України. Точна вартість не розголошується, але зазначається про тризначну суму мільйонів євро.

Виконання замовлення розпочнеться у 2023 році, з передачею декількох десятків тисяч снарядів, інша кількість буде передана у 2024 році.

Рамкові угоди, є частиною одного великого контракту підписаного між Бундесвером та компанією Rheinmetall у 2019 році, на виробництво артилерійських снарядів калібру 155-мм до 2029 року.

Це забезпечить поповнення резервів артилерійських снарядів німецької армії, та збільшить кількість переданих снарядів для потреб Збройних Сил України у майбутньому.

Поделиться публикацией