RHEINMETALL ОТРИМАВ ЗАМОВЛЕННЯ НА ПОСТАЧАННЯ УКРАЇНІ АРТИЛЕРІЙСЬКИХ СНАРЯДІВ

Найбільший німецький збройний концерн Rheinmetall отримав замовлення на постачання Україні артилерійських снарядів на суму близько 142 мільйони євро.

Про це 4 грудня ц.р. повідомив Укрінформ, посилаючись на заяву компанії.

Замовлення включає десятки тисяч 155-міліметрових артилерійських снарядів. Замовник — країна-партнер НАТО, яка має намір підтримувати Україну в її оборонній боротьбі ефективною довгостроковою військовою допомогою.

Снаряди вироблятиме Rheinmetall Expal Munitions, нещодавно придбана іспанська дочірня компанія групи. Боєприпаси будуть поставлені у 2025 році.

Виробництво і поставка близько 40 тис. снарядів для України з попереднього замовлення має відбутися в 2024 році, йдеться у заяві.

Зазначається, що попит на артилерійські боєприпаси нині дуже високий, що зумовлено не лише потребами України, а й необхідністю поповнити значною мірою спорожнілі склади боєприпасів Німеччини та інших країн НАТО та ЄС.

У 2024 році компанія Rheinmetall планує значно збільшити потужності виробництва боєприпасів на заводах у Німеччині, Іспанії, Південній Африці й Австралії, забезпечуючи щороку виробництво до 700 тис. артилерійських снарядів.

 

Поделиться публикацией