RHEINMETALL НАВЧАЄ УКРАЇНЦІВ РЕМОНТУВАТИ ТАНКИ LEOPARD

Німецька компанія Rheinmetall планує створити в Україні ремонтний центр для танків Leopard та іншої військової техніки, яка постачається Берліном, вже наприкінці літа. Ремонтний центр в Україні скоротить відстані, на які повинні транспортуватися танки Leopard. Про це заявив директор промислової групи Армін Паппергер, повідомляє Reuters.

«Зараз ми вже навчаємо цій роботі українців у Німеччині», – сказав Паппергер, додавши, що Rheinmetall хоче розпочати роботу ремонтного центру після літньої перерви. Ремонтний центр в Україні скоротить відстані, на які повинні транспортуватися танки, хоча це також створює проблеми з безпекою: в оточенні президента Росії Володимира Путіна раніше заявили, що Москва завдасть удару по будь-якому об’єкту, який створить Rheinmetall в Україні.

Однак Армін Паппергер тоді сказав, що Rheinmetall не планує відмовлятися від планів будівництва заводу в Україні, попри російські погрози. Rheinmetall, яка виробляє танки Leopard спільно з Krauss-Maffei Wegmann, заявила у травні, що створила спільне підприємство з українським державним концерном «Укроборонпром» для виробництва та ремонту танків в Україні.

Німецький оборонний концерн Rheinmetall заявив, що в найближчі місяці Україна отримає одразу два зенітних ракетних комплексів Skynex з гарматами калібром 35-мм. До слова, німецький концерн Rheinmetall протягом наступних 12 тижнів відкриє в Україні завод бронетехніки, відкидаючи занепокоєння інших західних оборонних компаній щодо розширення присутності в країні, поки вона перебуває у стані війни з Росією.

«Берлін вже поставив в ЗСУ близько 20 танків Leopard 2А6», вказує повідомляє Reuters.

Поделиться публикацией