NYT ПОВІДОМИВ ЩО ЗДІЙСНИТИ АТАКИ НА ВІЙСЬКОВІ АЕРОДРОМИ В РФ ДОПОМАГАВ УКРАЇНСЬКИЙ СПЕЦНАЗ

Безпілотники, якими атакували російські військові аеродроми Дягілєво в Рязанській області та Енгельс у Саратовській області, запустили з території України, повідомляє видання The New York Times.

Видання з посиланням на міністерство оборони Росії та високопоставленого українського чиновника зазначає, що 5 грудня Україна «здійснила свою найзухвалішу атаку на російську територію за дев’ять місяців війни».

За даними газети, принаймні один з ударів був завданий за допомогою українського спецназу, який знаходився неподалік бази і допомагав направити безпілотники до цілі.

Удари свідчать про готовність України атакувати бази у глибині території РФ, а також вперше за дев’ять місяців війни продемонстрували здатність країни завдавати ударів на таких великих відстанях, пише видання.

Вранці у понеділок, 5 грудня, невідомий літальний апарат упав на злітно-посадковій смузі аеродрому Енгельс-1 у Саратовській області.

Крім того, на аеродромі Дягілєво під Рязанню спалахнув бензовоз, внаслідок чого стався вибух.

У міноборони РФ заявили, що внаслідок інцидентів на аеродромах загинули троє російських військових, ще четверо постраждали.

Поделиться публикацией