KNDS ПРЕДСТАВИВ ТАНК LEOPARD З БЕЗЕКІПАЖНОЮ БАШТОЮ

Франко-німецький консорціум KNDS представив перспективний варіант танку Leopard 2 з безекіпажною баштою. Про це повідомив «Мілітарний» з посиланням на офіційний вебсайт KNDS.

Екіпаж бойової машини скоротився до 3 осіб, які, за словами об’єднання, розміщуються у спеціальному захищеному відсіку — капсулі. Конструкція башти має максимально низький профіль, що суттєво зменшує помітність танку. У башті встановлений механізм заряджання, який забезпечує швидкість стрільби у 3 постріли за 10 секунд.

При цьому башта адаптована під встановлення гармат калібрів 120-мм, 130-мм та 140-мм. Кількість боєприпасів в укладці не повідомляється, але виробники повідомляються, що вона більша за стандартну боєукладку Leopard 2.

На башту може бути встановлений дистанційно керований бойовий модуль з 30х113-мм гарматою та мортирки для постановки димової завіси. Крім того, присутня опціональна можливість інтеграції протитанкових ракет та безпілотників. Корпус танку захищений блоками динамічного захисту, додатково присутня можливість встановлення комплексу активного захисту.

Поделиться публикацией