DARPA ПОКАЗАЛА УНІКАЛЬНИЙ ПІДВОДНИЙ АПАРАТ

DARPA (Агентство передових оборонних дослідницьких проєктів США або Defense Advanced Research Projects Agency), що відповідає в міністерстві оборони США за розробку нових технологій для використання в збройних силах США, опублікувала перші фотографії з морських випробувань, що проводилися в лютому-березні, розробленого і побудованого. у партнерстві з Northrop Grumman першого прототипу перспективного багатоцільового безлюдного підводного апарату (БПА) надвеликої автономності Manta Ray.

Агентство DARPA запустило програму Manta Ray («Скат-манта») на рубежі 2019-20 років. Її метою є створення перспективного БПА, здатного нести велике корисне навантаження, залишатися в морі протягом тривалого часу та працювати на великій відстані від бази.

Якихось деталей щодо бортового обладнання та цільових корисних навантажень поки немає. Та й загалом, проект Manta Ray — це скоріше демонстратор принципової досяжності необхідних ТТХ на подібні до платформах. Подальше застосування цих платформ, мабуть, наступний крок після доведення платформ до необхідних параметрів.

Поделиться публикацией