200 ТИС. СВІЖИХ СОЛДАТІВ ТА РЕЗЕРВ ДО 1,5 МЛН ОСІБ — ЗАЛУЖНИЙ ПРО МОЖЛИВОСТІ ВІДНОВЛЕННЯ ЗС РФ ТА НОВОГО НАСТУПУ НА КИЇВ

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний упевнений, що РФ зробить нову спробу наступу на Київ. Так, у резерві Москва має до 1,5 млн осіб для війни проти України.

Про це Залужний сказав в інтерв’ю британському журналу The Economist, опублікованому 15 грудня. У розмові з виданням головнокомандувач ЗСУ визнав, що мобілізація в Росії дала певний результат.

«Російська мобілізація спрацювала. Неправда, що їхні проблеми настільки жахливі, що ці люди не будуть боротися. Вони будуть. Цар наказав їм йти на війну, і вони йдуть на війну. Я вивчав історію двох чеченських воєн – там було те саме», – сказав Залужний.

Він додав, що російські військові можуть бути погано оснащені, але все одно вони становлять проблему для України.

«За нашими оцінками, в них є резерв у 1,2-1,5 млн людей… Росіяни готують близько 200 тис. свіжих солдатів. Я не сумніваюся, що в них буде ще одна спроба наступати на Київ», – зазначив Залужний.

Раніше у розмові з командувачем армії США в Європі Крістофером Каволі Залужний підкреслив, що Сили оборони України готові до будь-яких сценаріїв розгортання бойових дій. Генерали обмінялися «оцінками стратегічної обстановки» та обговорили потреби українського війська.

Поделиться публикацией